שאלות ותשובות נפוצות

1
האם המעסיק יכול להגביל/לחסום אפשרות דיווח ממחשב ו/או מטלפון מסוים?

בוודאי. מעסיק יכול לחסום לעובד ו/או לסניף ו/או לכל העובדים בחברה את האפשרות לדווח נוכחות ממחשב ו/או מטלפון מסוים, או להגביל את הדיווח ממספר טלפון ו/או ממחשב ספציפי, על פי הגדרתו.

2
האם המערכת נותנת מענה לתיקון מס’ 24 לחוק הגנת השכר?

בהחלט. מערכת TimeWatch נותנת מענה לתיקון מס’ 24. הדוחות המופקים באמצעות מערכת TimeWatch כוללים את הפרטים הנדרשים בתיקון מס’ 24, כגון: מס’ ימי העבודה הפוטנציאלים, מס’ שעות העבודה הפוטנציאלים, מס’ ימי העבודה בפועל, מס’ שעות העבודה בפועל, ריכוז נתוני היעדרות (חופש, מחלה, מילואים וכו’).

כמו כן, ניתן להפיק במערכת דו”ח למייצג (רואה החשבון/יועץ המס) אשר מכיל את כל הפרטים הנחוצים לפי תיקון מס’ 24, לצורך הכנת השכר לעובד. בנוסף, המייצג יכול להכנס לאתר TimeWatch ולהפיק בעצמו את הדו”ח, דבר אשר יחסוך זמן הן לחברה והן למייצג (הפקת הדו”ח ע”י המייצג מותנת כמובן באישור החברה).

3
אני מעסיק שני עובדים. האם המערכת מתאימה לי?

כן. מערכת TimeWatch הינה מערכת מודולרית אשר מתאימה לעסקים החל מעובד אחד וכלה באלפי עובדים.

4
יש לי 500 עובדים. האם אני יכול להשתמש במערכת?

בהחלט. מערכת TimeWatch מתאימה גם לעסקים עם אלפי עובדים.

5
האם המערכת מסוגלת לטפל בכל סוגי העובדים שלי?

כן. אתר TimeWatch קולט דיווחי נוכחות במגוון צורות: דרך האינטרנט, הטלפון ו/או הודעת sms. כלומר, גם עובדים שעובדים במקום העבודה וגם עובדים שעובדים מחוץ למקום העבודה (אנשי מכירות, שירות, עבודה מהבית, חו”ל וכו’) יכולים לדווח נוכחות למערכת TimeWatch. היתרון – כל דיווחי הנוכחות מנוקזים למאגר מרכזי אחד.

6
האם כל העובדים שלי חייבים לדווח על נוכחות?

כל העובדים חייבים לדווח על שעות עבודתם, למעט עובד שתנאי עבודתו ונסיבותיה אינם מאפשרים למעביד כל פיקוח (להבדיל מ- לא מפקחים בפועל) על שעות העבודה והמנוחה שלו. יש לציין שחריג זה חל במקרים בודדים בלבד ומפורש על ידי בתי הדין לעבודה בצמצום רב.

7
יש לי 5 סניפים בעסק. האם המערכת מתאימה לי?

כן. ניתן להגדיר במערכת TimeWatch סניפים (חנויות, פרוייקטים וכו’) ולשייך כל עובד לסניף המתאים.

8
למה אני צריך שעון נוכחות אינטרנטי?

שעון נוכחות אינטרנטי הינו שעון אשר מאפשר לדווח נוכחות של עובדים בכל זמן ומכל מקום, ללא תלות במיקומו של העובד ו/או בשעון נוכחות פיזי, וזאת בעלויות נמוכות תוך חסכון לארגון. אין חובה לרכוש שעון נוכחות; אין צורך בהתקנה של תוכנה כלשהיא; אין צורך להעביר את הנתונים מהשעון לתוכנה; נכנסים לאינטרנט ומתחילים לעבוד = פשוט, קל, זריז, וחסכוני.

9
האם ניתן לדווח נוכחות רק באמצעות האינטרנט?

במערכת TimeWatch ניתן לדווח במגוון דרכים: באמצעות האינטרנט, הטלפון (קווי/סלולרי), במשלוח הודעת sms, שעון נוכחות קירבה (כרטיסים) ושעון נוכחות ביומטרי (טביעת אצבע).

10
כיצד אנשי המכירות שלי יכולים לדווח על זמני עבודתם?

אנשי מכירות אשר נמצאים מחוץ לעסק אינם חייבים להגיע לעסק בתחילת/סוף יום בכדי לדווח על נוכחות. בעזרת מערכת TimeWatch אנשי המכירות יכולים לדווח על זמני עבודתם באמצעות משלוח הודעת sms למספר 052-9999200 או באמצעות חיוג למספר הטלפון 072-2462000.

11
יש לי עובד אשר מוצב בחו"ל. האם הוא יכול לדווח על זמני עבודתו בחו"ל?

כן, בהחלט. על העובד להכנס לאתר TimeWatch ולדווח על נוכחות באותה דרך שבה מדווחים העובדים בארץ.

12
כיצד ניתן לדווח נוכחות באמצעות הטלפון?

מתקשרים למספר 072-2462000, מקישים את מספר החברה ומספר העובד ומדווחים על כניסה ויציאה בהתאם להוראות. המערכת רושמת את הנוכחות בדו”ח הנוכחות של העובד, תוך שמירת מספר הטלפון ממנו התבצעה השיחה.

13
כיצד ניתן לדווח על נוכחות באמצעות הודעת sms?

שולחים הודעת sms למספר 052-9999200 עם המילה כניסה או יציאה (בהתאם למקרה). מערכת TimeWatch מזהה את מספר הטלפון ממנו נשלחה ההודעה ורושמת את הנוכחות בדו”ח הנוכחות של העובד.

14
האם הדיווח על נוכחות במערכת TimeWatch מסובך?

דיווח הנוכחות במערכת TimeWatch הינו פשוט ביותר: נכנסים לאתר, רושמים את מס’ החברה, מס’ העובד והסיסמא ולוחצים על כפתור כניסה או יציאה (בהתאם למקרה). בנוסף, ניתן לדווח נוכחות בצורה פשוטה באמצעות הודעת sms או באמצעות הטלפון.

15
איך אני יכול להעביר את נתוני נוכחות העובדים לרואה החשבון/יועץ המס שלי?

נכנסים לתפריט דוחות באתר TimeWatch, ומפיקים דו”ח למייצג אשר מכיל את כל הפרטים הנחוצים לפי תיקון מס’ 24, לצורך הכנת השכר לעובד. בנוסף, באם תהיה מעוניין, ניתן לתת למייצג שלך הרשאה להכנס לאתר TimeWatch, בכדי שיוכל להפיק בעצמו את הדו”ח, דבר אשר יחסוך לשניכם זמן (ההרשאה תאפשר למייצג להפיק את הדו”ח בלבד ולא תאפשר לו לבצע פעולות אחרות באתר).

16
איך מתחילים לעבוד? האם אני יכול להתחיל לעבוד כבר היום?

אפשר להתחיל לעבוד כבר היום. מקבלים מאיתנו שם משתמש וסיסמא, נכנסים לאתר TimeWatch ומתחילים לעבוד. אין צורך להתקין תוכנה כלשהיא.

17
האם אני חייב לרכוש שעון נוכחות פיזי?

לא, אין צורך לרכוש שעון נוכחות. מערכת TimeWatch מאפשרת דיווח נוכחות של עובדים גם באמצעות האינטרנט, הטלפון ו/או בהודעת sms.

18
האם אני יכול לטפל במקרה בו עובד שכח להחתים כניסה או יציאה?

כן. למעסיק ישנה אפשרות לעדכן את נתוני הנוכחות של העובד כאשר העובד שכח לדווח על נוכחות (כניסה / יציאה) או במקרה שבו המעסיק רוצה לעדכן את העדרויות העובדים (חופשה, מחלה, מילואים וכו’).

19
האם ניתן להוסיף למערכת TimeWatch מידע על העדרויות (חופש, מחלה, מילואים, וכו’)?

אתר TimeWatch כולל העדרויות שכיחות, כגון: חופש, מחלה בתשלום מלא, מחלה בתשלום חלקי, מילואים וכו’. בנוסף, כל מעסיק יכול להוסיף סיבות העדרות נוספות הרלוונטיות לעסקו.

20
האם בכדי להתחיל לעבוד אני צריך להתקין תוכנה כלשהיא במחשב שלי / בשרת?

לא. אין צורך להתקין תוכנה כלשהיא. בכדי להתחיל לעבוד עם שעון הנוכחות TimeWatch נכנסים לאתר Timewatch רושמים את שם המשתמש והסיסמא ומתחילים לעבוד.

21
איזה סוגים של דוחות אני יכול להפיק מהמערכת?

מעסיק מקבל הרשאה לממשק הניהול של אתר TimeWatch. בממשק הניהול ניתן להפיק דוחות מגוונים, כגון: דו”ח נוכחות יומי/חודשי, דו”ח תנועות חסרות, נוכחות On-Line, רשימת עובדים, דוחות למייצגים. בנוסף, המעסיק יכול לעדכן פרמטרים הקשורים לעסקו, כגון: סניפים, סיבות העדרות, הקמת עובדים ועדכון נתוני נוכחות.

22
מה קורה כאשר המחשב שלי מתקלקל? האם אני עדיין יכול לעבוד עם מערכת TimeWatch?

בהחלט כן. ניתן לעבוד באתר TimeWatch מכל מחשב אחר המחובר לאינטרנט.

אנא הזינו את פרטיכם ונשוב אליכם במהרה!​​​​​​​​​​​​​​    TIMEWATCH