תוכנת נוכחות

מערכת נוכחות Timewatch הינה מערכת מתקדמת המעניקה פתרון לדיווחי שעות העבודה של כל סוגי העובדים – עובדי משרד, שטח, עובדים מהבית ועובדים בחו”ל; כל הפתרונות במערכת אחת !

העובדים מדווחים נוכחות בכמה דרכים, על פי בחירת המעסיק: אינטרנט, טלפון קווי, טלפון נייד, שליחת sms. מענה מושלם לעובדי משרד וגם לעובדי שטח.

במערכת Timewatch אין צורך להטמיע תוכנת נוכחות על גבי מערכת המחשוב בעסק שלך ואין צורך להתקין שעון עובדים על גבי הקיר בעסק. במערכת Timewatch המעסיק מקבל שמות משתמשים וסיסמאות וקדימה לעבודה!

הטמעת תוכנת נוכחות דורשת ממך, המעסיק, להתאים את מערכת המחשוב הקיימת בעסקך לדרישות שונות ויקרות על מנת לעבוד עם תוכנת נוכחות, להתקין פיזית שעון עובדים מכאני, לרכוש כרטיסי נוכחות הנוטים להיאבד ולהישבר ובנוסף עליך לדאוג לשרות אחזקה ותיקונים של שעון עובדים פיזי.

מערכת נוכחות Timewatch הינה מערכת זריזה ויעילה שמעניקה לך, המעסיק, תועלות אשר חיוניות מאוד לפעילות השוטפת של עסקך:

1. מענה לתיקון 24 לחוק הגנת השכר
2. מגוון דוחות מנהל המתקבלים בזמן אמת למערכת הניהול שלך; דוחות שחוסכים לך זמן יקר, ובעצם מביאים לקיצם את חישובי השעות הידניים שגורמים לטעויות, ולהוצאות כספיות מיותרות.
3. מגבירה את אמינות דיווח העובדים.
4. מעניקה שליטה מלאה על כוח האדם בעסק שלך ע”י קבלת נתוני דיווח בזמן אמת – שליטה ובקרה על מערך כוח האדם חיוני להצלחת העסק, גם עסק קטן עם מספר עובדים מצומצם, וכמובן עסק גדול.

אנו ב- Timewatch מיישמים הלכה למעשה את העיקרון העסקי הבסיסי: זמן = כסף. אנו מעניקים פתרונות לדיווח שעות העבודה של כל סוגי העובדים בעסק במערכת אחת, ללא צורך בהטמעת תוכנת נוכחות וללא צורך בהתקנה של שעון עובדים מכאני;

זכור: במערכת נוכחות Timewatch מקבלים שם משתמש וסיסמא ומתחילים לעבוד!

אנא הזינו את פרטיכם ונשוב אליכם במהרה!​​​​​​​​​​​​​​    TIMEWATCH